İstanbullu KOBİ’ler Dijitalleşmeye Hazır mısınız!?

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN:

Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM), KOBİ’lerin dijitalleşmesine rehberlik edecek. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. 

TÜRKONFED tarafından hazırlanan ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı istanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenen “Dijital Dönüşüm Merkezi-” projesi hayata geçti. İSTKA, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Valiliği, Türkiye İş Bankası’nın yanır sıra Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği, Boğaziçi Üniversitesi ve Endeavor Türkiye’nin de işbirliğiyle, 120 KOBİ’nin tekno-yolculuğu da başlıyor.

Yaklaşık 3 milyon TL’lik bir bütçe ile 120 KOBİ’nin teknoloji yolculuğuna rehberlik edecek Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM), KOBİ’lerin dijitalleşmesine rehberlik edecek. İstanbullu KOBİ’ler dijitalleşme yolculukları için www.ddm.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Başvuru süreci sonunda analiz ve testler ile değerlendirmeleri geçen KOBİ’lerin tekno-yolculuğu da başlıyor.

Kaynak: Türkonfed & DDM