Avrasya’nın Lider Kompozit ve Poliüretan Sanayi Fuarı “Putech Eurasia & Eurasian Composites Show”

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN:

Dünyanın en büyük ikinci poliüretan sanayi fuarı Putech Eurasia ve kompozit sanayisinin Avrasya’daki önemli profesyonel buluşma noktası Eurasian Composites Show 25-27 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde Artkim organizatörlüğünde katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

7. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2021’de Poliüretan Kimyasalları, Poliüretan Makine Ekipmanları, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcıları, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları, RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan “5. Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı” Eurasian Composites Show 2021 ise Elyaflar, Takviyeler, Hammaddeler ve Kimyasallar, Reçineler Ara Ürünler, Yarı Mamuller ve Nihai Ürünler, Uygulama Yöntemleri, Son İşlem ile Kalıplama ve Makineleri sergilenecek ve kompozit endüstrisinin lider firmalarını 3 gün boyunca ağırlıyor olacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle verimli iş bağlantıları kurmak için siz de poliüretan ve kompozit sektörlerinin bu büyük buluşmasında yerinizi alın!

Detaylı bilgi için putecheurasia.com ve www.eurasiancomposites.com web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bültenini buradan görüntüleyebilirsiniz.