TEİD Etik Forum Daveti

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN:
TEİD Etik Forum, Birlikte Doğru Olanı Yapmak

Günümüz iş dünyasında şirketlerin başarı ölçütü, tek başlarına elde ettikleri kazanımlardan çok daha ötesi haline geldi. Artık her şirketin aurasında yer alan iş ortakları ile ulaştığı başarının ve birlikte yarattıkları itibarın önemi fark edilirken, bunların geliştirilmesi ve korunması alanındaki çalışmalar şirketlerin ana odaklarına alınıyor.

Başarılı olmak için şirketlerin güçlü, güvenilir ve saygın iş ortaklarına ihtiyaçları bulunuyor. Şirketlerin tüm 3.taraf iş ortaklarının, etik ilke ve değerlerini hayata geçirmesi ve bunları tüm faaliyetlerinde öncü bir rehber haline getirmesi sürdürülebilir bir başarı için olmazsa olmaz şartlardan biri haline geliyor.

Bu doğrultuda Etik ve İtibar Derneği olarak düzenleyeceğimiz TEİD Etik Forum’umuzda iş ortaklarımızla birlikte aynı hedefe yürürken aynı ilke ve değerlere sahip olmanın, kısaca “Birlikte Doğru Olanı Yapmanın” önemi üzerine, paydaş haklarına saygılı ve sürdürülebilir iş modellerini günümüz dinamikleri ile tartışmayı amaçlıyoruz. 

Bu amaç doğrultusunda ülkemizde ve dünyamızda iş ortakları ile ilişkilerde meydana gelen gelişmeleri Türk iş dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte konuşacağız. Sizleri çevrim içi platformda 22 Eylül Çarşamba günü saat 13:00-17:00 arası organize edeceğimiz TEİD Etik Forum’a bekliyoruz.

Kayıt için: https://www.teidetikforum.com/kayit

Program Hakkında Detaylı Bilgi için: https://www.teidetikforum.com/

NOT: Katılım ücretsizdir.
İngilizce ve Türkçe simultane tercüme olacaktır.
TEİD Etik Forum çevrim içi olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.
Katılım linki sadece kayıt yaptıran katılımcılara iletilecektir.
Kayıt sonrası gelecek bağlantılarımız için junk/gereksiz posta kutularınızı lütfen kontrol ediniz.